Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Manicure

Manicure jest jednym z podstawowych zabiegów, na który czas powinna znaleźć każda osoba dbająca o swój wizerunek. Zadbane dłonie i paznokcie stanowią bowiem swoistą wizytówkę zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Właśnie z tego powodu nasz doświadczony salon kosmetyczny z Chorzowa oferuje wszystkim Klientom szereg zabiegów mających na celu poprawienie kondycji paznokci u rąk. Manicure w naszym wydaniu to nie tylko atrakcyjny wygląd dłoni, lecz także przyjemna, relaksująca atmosfera. Staramy się, aby czas spędzony w naszym gabinecie kosmetycznym był dla każdego Klienta wyjątkowy.

Oferujemy m.in.:

  • manicure klasyczny,
  • manicure hybrydowy,
  • manicure japoński.

Na szczególną uwagę naszych Klientów zasługuje również manicure SPA, będący połączeniem klasycznej usługi oraz peelingu, masażu dłoni, a także nałożenia maski i kremu. Wszystkie zabiegi znajdujące się w naszej ofercie wykonywane są przez kreatywne i doskonale wykwalifikowane kosmetyczki. Dewizą naszej działalności jest indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Z tego względu jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa potrzeby i sugestie.

Rozwijamy się dla Państwa

Branża kosmetyczna stale się rozwija, dlatego nasi pracownicy uczęszczają na atrakcyjne szkolenia, dzięki którym do oferty Active Beauty wprowadzamy nowoczesne usługi, odzwierciedlające bieżące trendy w sztuce, jaką bez wątpienia jest manicure. Miastem, w którym znajduje się nasz gabinet kosmetyczny, jest Chorzów – serdecznie zachęcamy do odwiedzenia siedziby salonu kosmetycznego Active Beauty już dziś.