Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Zabieg PRP-like- rewolucja w terapii anti aging

Zabieg  ten stanowi alternatywę dla zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. W swoim działaniu wykorzystuje specjalnie opracowane oraz przebadane pod względem skuteczności peptydy W3 oraz GHK- Cu naśladują naturalne czynniki wzrostowe, które wydzielane są przez komórki. Peptyd W3 oddziałuje na skórę w trzech kierunkach – regeneracja i gojenie się ran, hamowanie procesów starzenia oraz ochrona przed zaburzeniami pigmentacyjnymi. Peptyd GHK- Cu (peptyd miedziowy) znajduje się w ludzkim osoczu i stymuluje procesy naprawcze tkanek, uczestniczy w procesie syntezy kolagenu i elastyny oraz chroni DNA komórek przed szkodliwym wpływem promieni UV oraz wolnych rodników.

Jego najistotniejszą rolą jest to, że wykazuje zdolność do pobudzania komórek macierzystych i tym samym umożliwia im efektywny podział.

Opracowane na tej podstawie kosmetyki totalnie odmładzają i przebudowują skórę. Terapia hamuje oznaki starzenia się skóry, wyraźnie  aktywując syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 oraz 2:1

Profesjonalne przedłużanie rzęs w salonie Active Beauty metodami 1:1 oraz 2:1 oraz objętościową. Zdjęcia prac wykonanych przez współpracującą z Salonem Panią Katarzynę Miklis można zobaczyć w  galerii. Serdecznie zapraszamy.

Kwas glikolowy

To alfa-hydroksykwas o najmniejszej cząsteczce, dzięki czemu szybko i głęboko wnika w skórę. Kwas ten powoduje silne złuszczenie naskórka, pobudza procesy regeneracji oraz stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów.

Zabieg polecany jest w przypadku skór grubych, tłustych, trądzikowych, ale także dla skóry dojrzałej, zmniejsza zmarszczki, blizny, przebarwienia.

MASKA W PŁACIE o właściwościach BOTOKSU


Odmładzająca, ekskluzywna maska o właściwościach zbliżonych do toksyny botulinowej. Zawiera peptyd znajdujący się w jadzie węża, który likwiduje zmarszczki mimiczne, zapobiegając jednocześnie powstawaniu nowych.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej

Nowość w salonie: zabieg mezoterapii mikroigłowej. Zabieg ten polega na wykonaniu mikro nakłuć na powierzchni naskórka w celu pobudzenia i regeneracji włókien kolagenu i elastyny. Mikro nakłucia powodują wielokrotne zwiększenie przepuszczalności naskórka, dzięki czemu skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli na idealnej głębokości.

Efekty zabiegu:

 • kontrolowana stymulacja naskórka,
 • natychmiastowy i optymalny transport składników aktywnych,
 • szybkie gojenie się tkanki po mikro nakłuciach,
 • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny,
 • redukcja zmarszczek mimicznych,
 • poprawa owalu twarzy,
 • poprawa elastyczności skóry.

Kwas laktobionowy

Właściwości:

 • silnie nawilża,
 • zapobiega procesowi starzenia się skóry,
 • reguluje proces złuszczania naskórka,
 • rozjaśnia, zmniejsza rumień i podrażnienia,
 • regeneruje.

Polecany dla skóry naczyniowej, z problemem łojotokowego zapalenia skóry, dla skóry atopowej, z trądzikiem zwykłym i różowatym.